ABC DESIGN - 3TEC 2015


ABC DESIGN - 3TEC 2015

Trojkolesový kočík 3-tec je kompletný set pre deti od narodenia do cca. 15 kg a v spojení sautosedačkami skupiny 0 + i praktický cestovný systém.

 

Ľahkú hliníkovú konštrukciu s veľkými kolesami výborne využijete aj v zlom teréne. Absolútnou výhodou je pre malých pasažierov je extra komfort zabezpečený centrálnym odpružením. Otočné a aretovacie predné dvojkoleso zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a plynulú jazdu. V skladanom stave na plocho zaberie málo miesta a má poistku na zaistenie. Teleskopická rúčka vo forme golfových palíc je na kočíku kombinovaná s pevnou rúčkou.

 

Vanička Cobra

Vanička s pevne vystuženými bokmi poskytuje dieťaťu ochranu pred vetrom i prípadným nárazom. Vnútorný poťah vaničky je odnímateľný a možno ho oprať. Vanička má pevnú rúčku na pohodlné prenášanie.

Športová časť

Sedacia časť sa dá použiť v oboch smeroch, takto viete dieťatko voziť v smere aj proti smeru jazdy. Sedadlo možno odňať jedným pohybom. Polohovanie opierky nôh a chrbtovej opieky na športovej nadstavbe poskytuje optimálnu polohu pre oddych dieťaťa. Poťah sedačky je odnímateľný a možno ho ručne oprať. O bezpečnosť dieťatka sa starajú 5-bodové pásy s centrálnym upínaním a odnímateľné madlo. Dostatočne priestranná strieška chráni dieťa pred nepriaznivým počasím.Okienkov strieškeumožňujedobrývýhľadrodičomidieťaťu.

Súčasťou balenia je priestranný košík na nákupy.

 

Na konštrukciu sa dá  pripevniť autosedačka Risus, Doozy, Aton, Aton3, Baby Safe plus SHR.

 

Rozmer: 85x62x109 cm

zložené podvozok: 77 x 62 x 42 cm
Hmotnosť: 11,1 kg


Orientačná cena: 372,00 €Späť

Sme Vám k dispozícii na tel. čísle 0905 478 955