CAMARELO - YOU SILVER


CAMARELO -  YOU SILVER

Detaily

Odľahčená hliníková konštrukcia dodáva kočíku výbornú ovládateľnosť pri jazde i v náročnejšom teréne. Veľké nafukovacie kolesá s odpružením výborne kopírujú nerovnosti a poskytujú dieťatku pcit pohodlia. Predné kolesá sú otočné s možnosťou zaistenia v priamom smere jazdy. V skladanom stave na plocho zaberie kočík málo miesta, vďaka čomu sa dá jednoducho odložiť. Polohovateľná rúčka je nastaviteľná pre rôznu výšku užívateľa a príjemná na dotyk.

Rozmer: 61 x 74 x 86-121 cm
zložená konštrukcia: 85 x 61 x 31 cm
Hmotnosť: konštrukcia: 9,6 kg aj s kolesami

Hlboká vanička kočíka s farebnáým pevným plastovým dnom poskytuje dieťaťu ochranu pred vetrom i prípadným nárazom a vytvára výbornú tepelnú izoláciu. Dno vaničky je polohovateľné do viacerých polôh, vďaka čomu netreba do kočíka dokupovať vankúšiky atď. Vnútorný poťah vaničky je odnímateľný a možno ho oprať. Vonkajší poťah vaničky je kombináciou vzorovanej látky a koženky. Strieška vaničky je sklopiteľná a doplnená o dvojitý šiltík  na lepšiu ochranu pred slnkom. V zadnej časti vaničky je odzipsovateľná sieťka vhodná na odvetrávanie. Vanička má pevnú rúčku na pohodlné prenášanie a samostatný nánožník, ktorý je možné v strede rozzipsovať pre lepší prístup k dieťatku.

Rozmer: 85 x 45 cm
vnútorný rozmer: 80 x 38 cm
Hmotnosť: 4,6 kg   

 

Športová časť kočíka sa dá použiť v oboch smeroch,ako v smere tak aj proti smeru jazdy kočíka. Samostatné polohovanie opierky nôh a polohovanie chrbtovej opieky na športovej nadstavbe až do ľahu, poskytuje optimálnu polohu pre oddych dieťaťa. O bezpečnosť dieťatka sa starajú 5-bodové pásy s centrálnym upínaním a ochrannými návlekmi a odnímatelné madlo. Dostatočne priestranná predĺžená strieška chráni dieťa pred nepriaznivým počasím aj v úplnom ľahu a v zadnej časti sa nachádza sieťka na odvetrávanie. Športová časť má samosatný nánožník. Poťah kočíka tvorí jedofarebná a vzorovaná moderná látka.

Súčasťou výbavy je i priestranný uzatvárateľný košík, a praktická taška, ktorú možno pripevniť na rukoväť kočíka.

Rozmer vnútorný: 89 x 31 cm
Hmotnosť: 4,6 kg

Ku kočíku možno dokúpiť autosedačku vo farbe kočíka, vhodnú od narodenia do 11 kg.

Mäkká polstrovaná výplň autosedačky je komfortná pre dieťa, polstrovanie hlavičky  a pásov autosedačky prispieva k vyššej bezpečnosti dieťatka. Poťah sedačky je snímatelný a pratelný. Dieťa je v sedačke upútané 3-bodovým bezpečnostným pásom a do auta sa celá sedačka pripútava 3-bodovým bezpečnostným pásom auta v protismere jazdy auta. Súčasťou sedačky je iodnímateľná strieška a nánožník na sedačku. Na prenos autosedačky slúži madlo na prenášanie.

Hmotnosť:2,50 kg


Orientačná cena: 409,00 €Späť

Sme Vám k dispozícii na tel. čísle 0905 478 955