PEG-PĚREGO BOOK PLUS SPORTIVO MOD.SYS 2013


PEG-PĚREGO BOOK PLUS SPORTIVO MOD.SYS 2013

Najľahšie ovládateľný, s otočnou športovou sedačkou, s najľahším skladaním

BOOK PLUS Sportivo & Modular je mimoriadneelegantný a komfortný systém vhodný od narodenia dieťa až do troch rokov. Systém tvoria:BOOK PLUS Sportivo (športový kočík), Navetta XL(vanička), Primo Viaggio Tri-Fix K (autosedačka) aTaška.

BOOK PLUS Sportivo je ľahký, priestranný aľahko ovládateľný kočík s atraktívnym talianskym dizajnom. Vďaka možnosti otočiť športovú časťk sebe a sklopiť do úplne vodorovnej polohy na ležanie, je možné kočík používať od narodenia. Kočík PEG-PÉREGO BOOK PLUS je možné zložiť na plocho tak ľahúčko ako zavrieť knihu (BOOK – Kniha) a po zložení samostatne postaviť. Je možné ho zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou. Predné 17 cm kolesá so skvele vyriešenými kĺbmi sú ľahko otočné o 360° s aretačnou poistkou. Zadné širšie 27 cm kolesá je možné zabrzdiť bezpečnostnou brzdou. Dobré odpruženie umožňuje pohodlnú jazdu nielen na cestách a chodníkoch. Anatomicky tvarovaná plnárukoväť je polohovateľná a výškovo nastaviteľná pre takmer akúkoľvek výšku dospelého.

Sedačka kočíka je mimoriadne bezpečná, pohodlná a priestranná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a aj proti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta je polohovateľná do štyroch pozícií vrátane vodorovnej polohy na ležanie. Pri otočení športovej časti k sebe vo vodorovnej polohe na ležanie je možné kočík používať od narodenia. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je unikátne polohovateľná s praktickým priehľadným okienkom s protislnečnou clonou. Vďaka odzipsovateľnej zadnej časti striešky je použiteľná aj ako vzdušná letná clona. Netypicky riešený nánožník (zateplený vak) je perfektne prispôsobitelný pre ležiace aj pre sediace dieťa. Možno ho použiť aj na športovom kočíku aj na vaničke Navetta XL.


Orientačná cena: 594,00 €Späť

Sme Vám k dispozícii na tel. čísle 0905 478 955